Головна Війна Сухомлин розповів, як політики хотіли попіаритися на допомозі військовим

Сухомлин розповів, як політики хотіли попіаритися на допомозі військовим

2711
0

Двоє політиків упродовж тижня хотіли допомогти військовим із Житомира, але на камери. Мер відмовився і запропонував їм вручити допомогу просто так.

Також до житомирських бійців телефонували зірки футболу, які дякували захисникам.

Про це повідомив Сергій Сухомлин у вечірньому відеозверненні 20 квітня:

«За тиждень була спроба двох політичних діячів України, які в політиці багато-багато років, приїхати в Житомир і на камери вручити якусь допомогу нашим військовим. Я відмовився.

Це було навіть десь грубо. Але я запропонував: якщо хочете допомогти, так передайте нашим хлопцям, без камер, без нічого. Ну, вони відмовилися.

Але, по-перше, в мене питання: де вони були місяць тому, коли в Житомирі було дуже складно і лунали вибухи.

По-друге, зараз у нас в Україні нема політичних партій. Є люди, які працюють, військові, які боронять країну, є ті люди, які допомогають нашим військовим. Ніякої політики в нас немає».

Також Сухомлин розповів про візит у Житомир Андрія Павелка, голови Федерації футболу, який відвідав поранений. Для бійців у військових частинах організували розмову з відомими футболістами.

«Поїхали-поспілкувалися з нашими пораненими бійцями. Потім зібрали по бойових частинах тих, хто воював і зараз воюють. І дуже класно було, коли наші зірки футболу, просто по телефону набрали їх і вони спілкувалися з нашими хлопцями. Зірки футболу: Манчестер Сіті, Ярмоленко – капітан збірної України – дякували і казали, що ними дуже пишаються. У хлопців очі горіли», – сказав Сухомлин.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here