Home Політика Табачник хоче зобов’язати чиновників говорити російською

Табачник хоче зобов\’язати чиновників говорити російською

96
Держчиновники обов’язково мають володіти російською мовою.
 
Про це в інтерв’ю журналу "Обрати внимание" заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.
 
Як вважає міністр, "прийняття закону в новій редакції про мову, де на чільне місце будуть поставлені просто права людини, не більше і не менше здатне об’єднати всю країну".
 
"Хочеш бути чиновником, перебувати на держслужбі, будь ласка, ти повинен абсолютно вільно володіти двома мовами – українською та російською", – підкреслив він.
 
"Хочеш займатися приватним бізнесом, хочеш просто займатися художньою творчістю? Тебе ніхто не може змусити насильно вивчати одну з мов", – впевнений чиновник.
 
"Абсурдно доводити аксіому, що людина, яка володіє двома мовами, конкурентоздатніша, ніж та, що володіє однією. А людина, яка знає три або чотири мови, безумовно, конкурентоздатніша, ніж людина з двома мовами", – заявив Табачник.
 
За словами міністра, "безглуздо і аморально відмовлятися від того, що в нашій країні склалося історично".
 
"А всі школи України, як державні установи, мають всім дати обов’язковий державний стандарт української мови та української літератури. І по завершенні школи прийняти державну атестацію у вигляді іспиту або тестування з цього предмету. Все, питання, мені здається, на цьому вичерпане", – підсумував Табачник.

Українська правда 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here