Home Політика Тепер за якісне харчування дітей-чорнобильців відповідатиме міськвиконком

Тепер за якісне харчування дітей-чорнобильців відповідатиме міськвиконком

354

Відповідальність з надання безоплатного харчування для дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Кабінет Міністрів поклав на місцеві громади.

Таку постанову Уряд виніс 19 грудня 2012 року, якою внесено відповідні зміни до порядку використання коштів держбюджету для виконання програм, пов’язаних із соцзахистом «чорнобильців».

Відповідно до цього документу, пропонується передати права проведення державних конкурсних закупівель послуг з надання безоплатного харчування для дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, від Мінсоцполітики до місцевих громад (сільські, селищні та міські ради або їх виконавчі органи).

Отже, тепер пряму відповідальність за харчування маленьких коростенців за рахунок «чорнобильских коштів» буде нести міський виконавчий комітет.

У Кабінеті міністрів вважають: «Прийняття постанови дозволить місцевим громадам забезпечити більш повне і якісне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, створити нові робочі місця, покращити соціальний стан населення».


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here