Home Політика Тігіпко кинувся в обійми ПР заради ідей

Тігіпко кинувся в обійми ПР заради ідей

140
0

Віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики, лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко пояснює необхідність злиття своєї партії з Партією регіонів тим, що в ПР не вистачає людей, здатних ствоювати нові ідеї і реалізовувати їх.

Про це він сказав у своєму відеозверненні до інтернет-спільноти, яке виклав на своій сторінці у Facebook.

"Сьогодні в Партії регіонів не вистачає, як і у всіх інших (і структур комерційних, і політичних), щонайменше двох речей: нових людей, які готові генерувати ідеї і готові їх відпрацьовувати, що саме по собі надзвичайно важко", – сказав Тігіпко.

Тому Тігіпко не розуміє, чому "Сильна Україна" не може прийти до Партії регіонів і включитися в цю роботу.

"Нам протягують руку і кажуть "Давайте!". І я думаю, що б найближчим часом взяли кращих наших фахівців і подивилася, готові вони чи ні. У нас такі люди й ідеї є", – сказав Тігіпко.

Злиття з ПР Тігіпко також виправдовує складною економічною ситуацією у світі та важливістю об’єднання зусиль для проведення реформ.

Він також розповів, що він довго придивлявся до Партії регіонів та намагався з’ясувати, чи готові вони робити реформи.

Нагадаємо, "Сильна Україна" приєдналася до Партії регіонів. У спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка щодо об’єднання двох партій вони закликали об’єднатися громадян, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here