Home Політика Тігіпко сподівається ”закрити всі офшорні лазівки” вже цієї осені

Тігіпко сподівається \”закрити всі офшорні лазівки\” вже цієї осені

179
0

Нова угода з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування набуде чинності вже цієї осені, упевнений віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

Тігіпко заявив, що підписання нової угоди з Кіпром стане ще однією перемогою в боротьбі з мінімізаторами податків.

"Першим серйозним результатом податкової реформи в Україні стало різке зменшення угод, спрямованих на мінімізацію податків. Надходження від податку на прибуток і ПДВ з початку року зросли більш ніж у півтора разу. Врегулювання питання з Кіпром має стати наступним кроком у боротьбі з ухиленням від податків" , – зазначив віце-прем’єр.

Разом з тим лідер Сильної України також вважає за необхідне зосередити зусилля українського уряду на вирішенні проблеми захисту інвестицій і права власності.

Зазначимо, що в Україні з офіційним візитом перебуває президент Кіпру Дімітріс Хрістофіас.

Як повідомлялося, 4 липня Президент Республіки Кіпр Дімітріс Хрістофіас заявив про готовність підписати з Україною нову угоду про уникнення подвійного оподаткування.

"Ми готові негайно підписати угоду про уникнення подвійного оподаткування", – сказав він на спільній із президентом України Віктором Януковичем прес-конференції.

Нагадаємо, що 3 червня віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко на засіданні Верховної Ради заявив, що уряд повинен до осені закрити "кіпрську офшорну діру".

За матеріалами: Корреспондент.biz

Previous articleЦьогоріч на Житомирщині прикордоники попередили переміщення контрабанди на 20 млн.грн.
Next article\”Газпром\” міняє газ тільки на \”Нафтогаз\”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here