Home Політика Тігіпко виторгував собі другі ролі в 15 областях

Тігіпко виторгував собі другі ролі в 15 областях

77
Віце-прем’єр Сергій Тігіпко домовився з Партією регіонів про призначення представників його партії заступниками голів 15 обласних державних адміністрацій. Про це пише газета Комерсант із посиланням на джерела, обізнані з ходом переговорів.
 
Зокрема, у понеділок у Запорізькій області на цю посаду має бути призначений глава запорізької обласної організації "Сильної України" Андрій Гамов, повідомляє Українська правда.
 
Згідно з домовленостями, лідеру "Сильної України" обіцяна посада заступника голови Партії регіонів. Крім того, розглядається його кандидатура на посаду керівника виборчого штабу "регіоналів" на виборах до Верховної Ради.
 
"Передбачається, що на цій посаді Тігіпко буде публічною особою. Відповідати за касу й апаратну роботу будуть інші люди",- повідомив високопоставлений співрозмовник у Партії регіонів.
 
Як відомо, у суботу має відбутися з’їзд Сильної України. Вирішено, що з’їзд буде проводитися за закритими дверима.
 
Місце й час проведення з’їзду також не анонсуються, але за інформацією видання, делегати зберуться в суботу о десятій годині ранку в київському готелі President Hotel. Прес-секретар партії "Сильна Україна" Євгенія Кравчук відмовилася назвати причину проведення закритого з’їзду.
 
Очікується, що на з’їзді буде оголошено про ліквідацію Сильної України. У своєму відеозверненні до однопартійців, яке Тігіпко вивісив у своєму Facebook у четвер, він закликає їх вступати в Партію регіонів.
 
"У партії "Сильна Україна" і Партії регіонів спільні цілі й спільні завдання. Я переконаний, що ми потрібні Партії регіонів, тому що ми можемо додати ініціативи, можемо додати в неї реформ. І це абсолютно необхідно сьогодні й владі, і суспільству",— заявив Тігіпко.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here