Home Політика Тимошенко дають непогані шанси отримати Нобелівську премію

Тимошенко дають непогані шанси отримати Нобелівську премію

81
0

Ув’язнена екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко посіла третє місце серед претендентів на Нобелівську премію миру.

За інформацією букмекерів, у неї поки два серйозних суперника. Найсерйознішим кандидатом букмекери називають афганського борця за права людини і права жінок Симу Самар, повідомляє ТСН.

Також випередив Юлію Тимошенко американський солдат Бредлі Мэнинг, який викрав і передав порталу WikiLeaks 250 тисяч конфіденційних документів дипломатії США. Зараз він, очікуючи судового процесу, перебуває під арештом.

На четвертому місці серед кандидатів на Нобелівську премію – єгиптянка Меггі Гобран, яку часто називають Матір’ю Терезою з Каїра. Жінка допомагає бідним дітям і жителям каїрських сламсів.

Також до п’ятірки входить один із головних борців за права людини кубинський лікар Оскар Еляс Бискет Гонзалес. Він за свою діяльність у в’язницях відсидів 9 років.

Зазначимо, премія миру – єдина Нобелівська премія, яка вручається не в Стокгольмі. Нобелівський лауреат отримує диплом, медаль і документ, що засвідчує розмір премії. Церемонія вручення Нобелівської премії миру проводиться в будівлі мерії Осло.

Нагадаємо, "Всесвітній конгрес українців" направив до Нобелівського комітету лист, в якому підтримав висунення кандидатури Тимошенко на отримання Нобелівської премії миру. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here