Home Політика Тимошенко до 15 травня отримає ще один вирок

Тимошенко до 15 травня отримає ще один вирок

76

Суд ухвалить вирок у кримінальній справі за обвинуваченням екс-прем’єра Юлії Тимошенко у фінансових зловживаннях на посаді керівника корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) до 15 травня. Про це заявив захисник екс-прем’єра Олександр Плахотнюк, повідомляється на офіційному сайті Тимошенко, повідомляє ТСН.

"Враховуючи, що на 15 травня призначено розгляд Вищим спеціалізованим судом України (касаційним) скарги на вирок у газовій справі, я вважаю, що все робитиметься для того, щоб до 15 травня отримати ще один вирок", – сказав він.

Адвокат також поставив під сумнів об’єктивність суддів під час розгляду справи ЄЕСУ: "Враховуючи те, з якою швидкістю ця справа прямує до суду, можна зробити єдиний висновок, що навряд чи когось цікавить об’єктивний розгляд справи, цікавлять тільки строки".

Як повідомлялося, справу по корпорації ЄЕСУ порушили в жовтні минулого року. Тимошенко звинувачують в організації ухилення від сплати податків і замаху на розкрадання бюджетних коштів.

Генеральна прокуратура України 20 жовтня 2011 р. скасувала постанову про закриття кримінальної справи проти Тимошенко за фактами розкрадання бюджетних коштів на суму понад 25 млн грн і ухилення від сплати податків на суму понад 20 млн грн шляхом запровадження злочинної фінансової схеми по розрахунках за природний газ корпорацією ЄЕСУ і приховання від оподаткування доходів від діяльності її офшорної компанії Somolli Enterprises Limited.

Екс-прем’єра також звинувачують у замаху на розтрату чужого майна – коштів державного бюджету в сумі 405,5 млн.дол. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here