Home Політика Тимошенко може повернутися у політику – посол Європарламенту

Тимошенко може повернутися у політику – посол Європарламенту

79
Посол Європейського парламенту Павло Коваль не виключає можливості того, що колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко з часом повернеться в українську політику. Про це він заявив на прес-конференції у Варшаві, пише "Gazeta Wyborcza".
 
"Мій візит до Юлії Тимошенко розглядається як частина циклу – перший візит комісара (єврокомісара з питань розширення. – ред.) Штефана Фюлле, далі – мій, незабаром до неї допустять і представників Freedom House. У мене склалося враження, що в Україні є трохи більше можливостей, більше готовності для контактів з ув’язненими. Я не знаю, чи є це наслідком змін, стійкими тенденціями, але я б дуже хотів, щоб саме так і було", – сказав президент делегації Європейського парламенту Коваль, повідомляє Gazeta.ua.
 
Крім того, депутат Європарламенту відвідав колишнього главу українського МВС Юрія Луценка, засудженого в лютому до чотирьох років позбавлення волі.
 
За інформацією видання, і Тимошенко, і Луценко підкреслювали в розмовах з польським євродепутатом важливість майбутніх виборів в Україні та просили менше звертати увагу на гуманітарні питання, які також мають значення, але показати політичний аспект ситуації в Україні.

На думку Коваля, кожна людина в Україні вже зрозуміла, що терміни позбавлення волі Тимошенко і людей з її оточення значною мірою впливають на прийняття рішень щодо Угоди про асоціацію Україна та ЄС. Ця угода, як зазначив депутат Європарламенту, була парафована, але ще не підписана. 

Коваль також зазначив, що Тимошенко досі сприймається як лідер опозиції, про що свідчать опитування громадської думки.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here