Головна Політика Тимошенко можуть сьогодні заарештувати – Власенко

Тимошенко можуть сьогодні заарештувати – Власенко

124
0

Екс-захисник лідера Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко заявляє, що в п’ятницю головуючий у справі суддя Родіон Кірєєв може змінити запобіжний захід для Тимошенко на арешт.

"Захист Тимошенко отримав інформацію про те, що в понеділок увечері відбулася зустріч між суддею Кірєєвим і співробітниками Адміністрації президента (АП), на якій судді Кірєєву була поставлена ??задача сьогодні (у п’ятницю – ред.) після проведення опитування декількох свідків змінити запобіжний захід для Тимошенко і застосувати до неї арешт ", – сказав Власенко на брифінгу перед Печерським судом.

Депутат додав, що джерело цієї інформації "заслуговує на увагу". "У цьому випадку у нас немає безсумнівних доказів такої зустрічі, проте – ще раз підкреслюю – що те джерело, від якого надійшла інформація, справді заслуговує серйозної уваги", – підкреслив екс-захисник Тимошенко.

Власенко також сказав, що, якщо це дійсно правда, то необхідно припинити "той фарс, який відбувається у Печерському суді, і зачитати вирок, який заздалегідь вже написаний".


За матеріалами: Gazeta.ua
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here