Home Політика Тимошенко обурилася поведінкою своєї фракції у питанні мови

Тимошенко обурилася поведінкою своєї фракції у питанні мови

89
Юлія Тимошенко вимагає від своєї фракції не допустити ухвалення закону про мови.
 
Про це розповів на засіданні фракції "БЮТ-Батьківщина" заступник голови фракції Сергій Сас, який відвідав Тимошенко у лікарні, пише Українська правда.
 
"Тимошенко в деталях знає ці всі речі. Вона просила передати і висловила глибоке обурення тим, що відбувалось у нас у фракції у зв’язку з цими подіями на минулому тижні", – сказав він, повідомляє прес-служба "Батьківщини".
 
"Слово "обурення" – це її особистий вислів. Вона переконана, що єдине, кому вигідна така "лихорадочна" ситуація – це всім нашим ворогам, видимим і невидимим", – наголосив Сас.
Він передав слова Тимошенко, що вона повністю довіряє керівнику фракції Андрію Кожем’якіну і поставила завдання перед фракцією, щоб "вона була єдиною, монолітною, як ніколи".
 
"Лише в єдності наша сила і шлях до перемоги", – передав слова Тимошенко заступник голови фракції.
 
Він також подякував членам фракції від імені Тимошенко за їхню позицію, яка була виражена голосуванням.
 
У свою чергу радник президента Ганна Герман заявила, що хотіла б надіслати Тимошенко футболку з написом: "А твої діти говорять українською мовою?".
 
Про це вона сказала УНІАН, коментуючи заклик Тимошенко не допустити ухвалення законопроекту про мови.
 
"Я надіслала б Юлії Володимирівні футболку. Колись в українській діаспорі були дуже популярні футболки з портретом Тараса Шевченка і написом:
 
"А твої діти говорять українською мовою?". Отримавши таку футболку, Юлія Володимирівна зрозуміла б мене без слів", – зазначила Герман. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here