Home Політика Тимошенко пророкують умовний термін і тур по регіонах

Тимошенко пророкують умовний термін і тур по регіонах

155

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем’єр України Юлія Тимошенко отримає умовний термін покарання в результаті розгляду її справи в суді та організує масові акції на свою підтримку по Україні, прогнозують українські політологи.

"Я думаю, що Юлія Володимирівна (Тимошенко – ІФ) ризикує набагато менше, ніж Юрій Віталійович (екс-глава МВС Луценко – ІФ). Швидше за все, максимум, що може очікувати Юлію Володимирівну – це умовний вирок", – сказав директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко на прес-конференції в середу в Києві.

Фесенко наголосив, що причиною такого завершення кримінальних справ проти Тимошенко є те, що ніхто не переслідує мету її покарати.

"Я думаю, що ворогів у Юлії Володимирівни за нинішньої влади дуже багато, але тут є політична логіка – арешт або суворий вирок Тимошенко став би поштовхом різкої критики з боку Заходу, і це може спровокувати кризу у відносинах між Україною і Заходом", – сказав він.

А це зараз, додав Фесенко, не в інтересах українського керівництва.

У свою чергу, політолог Ігор Попов підкреслив, що головною метою влади стосовно Тимошенко є не допустити її до участі в будь-яких виборах – мера Києва, президента, депутата до парламенту.

"Юлії Володимирівні суд, який почнеться, природно потрібно перетворити на шоу. Ми всі бачили повідомлення про вимогу забезпечити пряму трансляцію (судового процесу над Тимошенко – ІФ) перетворити це на теледебати. Показати, що вона захищає всю Україну від цієї влади", – заявив Попов.

На його думку, після винесення вироку суду Тимошенко вже не буде на підписці про невиїзд, і відразу ж "після яскравого суду ми побачимо не менш яскравий тур Юлії Володимирівни по регіонах".

Нагадаємо, Генпрокуратура порушила щодо Тимошенко кримінальну справу щодо газових контрактів 2009 року.

Інетрфакс-Україна, Gazeta.ua

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here