Home Політика ТИМОШЕНКО ПРОСИТЬ ПОВЕРНУТИ ЇЇ В КОЛОНІЮ. Відео

ТИМОШЕНКО ПРОСИТЬ ПОВЕРНУТИ ЇЇ В КОЛОНІЮ. Відео

75
0
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко вимагає припинити лікування і перевести її з лікарні до колонії.
 
Про це йдеться у її заяві на ім’я керівництва колонії а також у відкритому листі до президента Віктора Януковича, який зачитав на прес-конференції захисник Тимошенко Сергій Власенко, пише Українська правда.
 
За словами Власенка, Тимошенко відмовляється від лікування в умовах постійного відеоспостереження і підтверджує автентичність останнього відео, розміщеного в інтернеті.
Тимошенко також звинуватила Януковича в тому, що приховані камери, встановлені за його особистим дорученням і інформацію з них Янукович особисто отримує практично щодня.
 
"Значна частина медичних заходів, які проходять у процедурній кімнаті, потребує повного зняття одягу, і приховані відеокамери це фіксували і продовжують фіксувати. В спеціальній кімнаті біля моєї тюремної палати розміщені монітори цілодобового відеоспостереження, які здійснюють виключно чоловіки офіцери, які працюють в колонії", – йдеться у листі.
 
За словами Тимошенко, працівники колонії після оприлюднення записів по телебаченню, передали їй точний план розташування всіх камер, "три з яких встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей з захисниками, дві – безпосередньо у душовій кабінці та по одній над кожним з двох унітазів".
 
Справжність цього відео Тимошенко підтвердила у своєму листі. 
 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here