Home Політика Тимошенко відмовилась від процедур у знак протесту проти порушення її прав

Тимошенко відмовилась від процедур у знак протесту проти порушення її прав

93
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці" № 5 в Харкові, відмовилася від проведення процедур, повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов, передає Інтерфакс Україна.
 
"Було зафіксовано німецьким лікарем, що Юлія Володимирівна відмовилася від проведення процедур. Це було заактовано. Протягом сьогоднішнього дня заходили ще фахівці, і було отримано відмову", – сказав заступник міністра на брифінгу журналістам у вівторок біля будівлі ЦКБ № 5.
 
За його словами, Тимошенко мотивувала свою відмову від процедур тим, що в понеділок ряд засобів масової інформації оприлюднили її розпорядок дня.
 
Як повідомив Толстанов з посиланням на слова німецького лікаря Лутца Хармса, який лікує екс-прем’єра, Тимошенко ухвалить рішення про відновлення або відмову від поновлення процедур після зустрічі з дочкою й адвокатом.
 
У свою чергу, дочка Тимошенко Євгенія підтвердила, що її мама відмовилася від проведення процедур "в знак протесту" проти поширення особистої інформації без її згоди.
 
"Вчора заступник міністра охорони здоров’я та Пенітенціарна служба розповсюдили графік лікування моєї мами. Це не було погоджено ні з доктором Хармсом, ні з моєю мамою. Ми сьогодні подаємо скаргу до Європейської суд про порушення ст.8 Європейської конвенції з прав людини у зв’язку з поширенням особистої інформації без згоди людини", – сказала Євгенія Тимошенко журналістам.
 
На її думку, оприлюднення графіка процедур та вільного часу Тимошенко напередодні було зроблено для того, щоб у вівторок прокуратура у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, де розглядається касація на вирок по "газовій справі", могла попросити про перенесення слухання справи, пославшись на те, що екс-прем’єр проходить курс лікування.
 
Євгенія Тимошенко заявила також, що вважає поширення інформації про графік лікування та вільний часу її матері є не єдиним порушенням її прав. "Чому її охорона – чоловіки? Чому у всіх приміщеннях, і там де проходить терапія, стоять приховані камери? Чому її розпорядок дня оприлюднять без її згоди?", – підкреслила дочка екс-прем’єра.

Вона не змогла відповісти, в якому випадку її мати готова відновити процедури і припустила, що цією інформацією володіє Хармс 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here