Головна Політика Тимошенко: влада щось приховує в моєму аналізі крові

Тимошенко: влада щось приховує в моєму аналізі крові

82
0

На судовому засідання у справі протиЮлії Тимошенко вже годину триває суперечка між екс-прем’єром, її адвокатом та суддею Родіоном Кірєєвим.

Кірєєв пропонує перейти до дачі показів, а Тимошенко вимагає негайно розглянути її клопотання про допуск особистого лікаря.

"Ви прекрасно знаєте, що я не допущу до себе представників влади. Мій лікар та медична сестра готові приїхати у судове засідання, якщо ви зробите перерву на одну-дві години", – сказала екс-премєр.

"Відмова від цього означає, що влада хоче щось приховати в моєму аналізі крові", – додала вона.

У свою чергу Кірєєв заявив, що питання про стан здоров’я Тимошенко вирішено.

"У суда є дані, які свідчать, що стан здоров’я підсудної є задовільним і вона може взяти участь у засіданні. Ви можете забрати заяву на медичну перевірку після засідання", – сказав він.

Захисники Тимошенко заявили, що не бачили цієї заяви і попросили технічну перерву на 10 хвилин аби ознайомитися з нею. Але Кірєєв поки що такої перерви не надав і звинуватив захисників у затягуванні справи.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here