Home Політика У 2012 році Україна планує витратити 7,8 млрд грн на компенсацію різниці...

У 2012 році Україна планує витратити 7,8 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах ЖКГ

101
0

У держбюджеті-2012 року згідно з пропозиціями Мінрегіонрозвитку, будівництва і ЖКГ буде передбачено 7,8 млрд грн для компенсації різниці в тарифах, повідомив міністр регіонального розвитку Анатолій Близнюк.

"7,8 млрд грн у бюджеті закладено коштів на пільги та субсидії. Пільги та субсидії ці в тому числі на 90% підуть на комунальні підприємства: за тепло, за воду. Тобто комунальні підприємства отримують ці кошти за рахунок держави через субсидії", – сказав Близнюк.

За його словами, тому зараз утворений регулятор, який підтвердить "ціну товару", і скаже, що собівартість однієї гігакалорії – 300 грн., а тариф – 200 грн.

"Різниця в 100 грн. Держава повинна приймати рішення про це. Ми записали до бюджету 7 млрд 800 грн для компенсації в різниці тарифів", – сказав чиновник.

Крім того, Близнюк зазначив, що на сьогоднішній день тривають переговори з МВФ, який наполягає на підвищенні тарифів на газ для населення. Міністр відзначив і той факт, що поки невідомо, якою буде ціна газу для України 1 січня.

Нагадаємо, що раніше в уряді вже заявляли про те, що переговори з Міжнародним валютним фондом свідчать про те, що комунальні послуги подорожчають на 32%.

Previous articleПравоохоронці Житомирщини затримали наркоділка, який переховувся від слідства 9 років
Next articleСекретар міської ради знову розповіла, що яблуні не мають відношення до ботсаду

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here