Home Політика У Азарова вирішили брати гроші за надмірну цікавість ЗМІ

У Азарова вирішили брати гроші за надмірну цікавість ЗМІ

132
0

Кабмін затвердив граничні норми витрат органів влади на копіювання або друк документів, які надаються ЗМІ за запитом на інформацію.

Про це повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдінович.

Він зауважив, що відповідну постанову було затверджено на засіданні уряду. За його словами, якщо відповідь на запит на інформацію від ЗМІ передбачає копіювання або друк документів в обсязі понад 10 сторінок, то буде стягуватися плата за копіювання, друк і обробку запиту, повідомляє Інтерфакс-Україна.

О.Курдінович повідомив, що уряд встановив обмежену норму на копіювання документів у форматі А4 не більше ніж 0,1% від мінімальної зарплати, тобто за 1 сторінку не більше ніж 1 грн, а якщо формат А3 і більше, то повинна стягуватися плата не більше 2 грн.

У той же час, він уточнив, що фактичний розмір витрат, які будуть стягуватися за друк і копіювання при відповіді на запит, визначатимуться міністерствами і відомствами особисто, але ці витрати повинні бути в межах тих норм, які сьогодні встановив уряд. Якщо розпорядник інформації для себе не визначить витрати, то він буде надавати інформацію безкоштовно.

Українська правда

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here