Home Політика У Бердичеві по клаптиках продають центральну міську лікарню

У Бердичеві по клаптиках продають центральну міську лікарню

120

 

У Бердичеві міська влада вже тривалий час намагається зробити так, щоб всі основні лікувальні заклади міста Бердичева (окрім, звісно, амбулаторій) були зосереджені виключно в одному місці – на території центральної міської лікарні, пише Бердичів діловий.

Саме тут не так давно був відкритий Центр Жінки, ще в одному з приміщень лікарні нещодавно приватною фірмою було встановлено сучасний томограф для комплексного обстеження пацієнтів. У недалекому майбутньому також на територію міської лікарні планується перенести і дитячу поліклініку, яка зараз знаходиться майже на другому кінці міста.

Надзвичайно приємно те, що недивлячись на складнощі, перелік медичних послуг, які надаються у місті Бердичеві для населення, постійно розширюється. Ось і найближчим часом на території лікарні бажаючі зможуть придбати для себе безпечні біологічні добавки.

Редакції газети «Бердичів Діловий» стало відомо про намір лікарні саме з цією метою передати в оренду частину комунального майна.

Планується, що частина холу на другому поверху будівлі міської поліклініки загальною площею 4,0 метри квадратних може бути використана для розміщення об’єкту з реалізації біологічно активних добавок. Згдно з експертною оцінкою, станом на 30.06.2012 року вартість орендованої площі складає шість тисяч сто п’ятдесят дев’ять гривень 00 копійок. Тривалість договору оренди – два роки одинадцять місяців.

У всіх зацікавлених осіб є не більше десяти днів, щоб подати відповідні заяви на оренду зазначеного об’єкта за адресою: м. Бердичів, пл. Жовтнева,1, 4-й поверх, кімната 75. У разі надходження 2-х і більше заяв на даний об’єкт оренди, орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абзацу 3 частини 4 ст. 9 ЗУ « Про оренду державного та комунального майна.» – повідомляє Офіційний портал міста Бердичева.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here