Home Політика Управління освіти і науки Житомирської ОДА лишилося без керівника

Управління освіти і науки Житомирської ОДА лишилося без керівника

125

З 4 жовтня на посаду радника голови Житомирської облдержадміністрації призначений Роман Науменко.

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Ігор Гундич.

«Призначити Науменка Романа Петровича на посаду радника апарату Житомирської обласної державної адміністрації за сумісництвом з 04 жовтня 2017 року на 0,5 посадового окладу згідно з штатним розписом», – йдеться у документі.

Довідково. Науменко Роман Петрович народився 1 грудня 1976 року. Має 2 вищі освіти: у 1998 році закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та у 1999 рокі закінчив Черкаський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Фінанси». Також має додаткові освіти: у 2006 році закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу за програмою управлінського розвитку для власників бізнесу та топ-менеджерів «Менеджмент: мистецтво управління», Запорізьку державну інженерну академію та захистив кандидатську дисертацію з економіки.

Роман Науменко працював заступником директора департаменту в ЗАТ «Корпорація «Енерготрансінвест», директором, головою правління та генеральним директором ЗАТ «Росава», директором ПАТ «ІнтерМікро Дельта», є засновником ТОВ «Шинкар Агро».

Одружений, має 3 дітей.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here