Home Політика У Коцюбка вважають, що його опоненти бояться з ним дебатувати

У Коцюбка вважають, що його опоненти бояться з ним дебатувати

84
0

Політичні опоненти Олександра Коцюбка – кан­дидати в депутати Верховної Ради від Житомира ухиляються від дебатів з ним у прямому телеефірі.

Про це повідомляє прес-служба кандидата.

«Житомиряни повинні знати, що у мене було бажання поспілкуватися з Сергієм Рижуком та Геннадієм Зубко і як з опонентами, і як виборець з кандидатами. Тому я направив лист дирекції Житомирського обласного телебачення з про­ханням про організацію теледебатів. Але отримав відповідь, що опоненти відмовилися», – розповів Олександр Коцюбко.

Теледебати у прямому ефірі, за словами Олександра Пе­тровича, дають можливість реально побачити людину, кан­дидата, його програму, його думки і погляд на Житомир та його проблеми. Але цих кандидатів влаштовують «вилізані» відеоролики з виступами. Це спроба прослизнути до Верхо­вної Ради без особливих зусиль і громадського обговорення, йдеться у повідомленні.

«Я не наполягав на зустрічі з рештою кандидатів по 62 округу, тому що вони всі, по великому рахунку, приїж­джі, не корінні житомиряни, та проблемами міста не володі­ють, і після виборів, швидше за все, виїдуть до себе додому, – зазначив Олександр Коцюбко

«Я раджу кандидатам не ховатися, а йти на контакт, сідати за круглий стіл для того щоб люди змогли визначитися, – сказав кандидат в депутати. 

 

Previous articleУкраїнці зможуть отримувати американські візи на 10 років
Next articleХірургічний корпус в Новоград-Волинську збудують за два роки і 55 мільйонів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here