Home Політика У Криму матері-одиначки вивели на мітинг голодних немовлят

У Криму матері-одиначки вивели на мітинг голодних немовлят

112
Сьогодні у Сімферополі на пл. Радянській мітингували матері-одиначки, які вимагали виплати щомісячних дитячих допомог.
 
На площі зібралися близько півсотні сімферопольських жінок, які прийшли мітингувати з дітьми на руках, деякі принесли навіть грудних немовлят. Жінки тримали в руках плакати – "Януковичу на .. ть – дітки голодують. Матерів нас багато – рать, нас не залякають!", "Ганебніших діянь не знайдеш на світі, ніж діток тримати на голодній дієті!".

"Моїй дитині 1,4 місяця. До року нам виплачували обіцяні 2000 грн., Зараз ми отримуємо 130 гривень на місяць. Що можна купити на ці гроші? На догляд за домашнім тваринам йде 130 грн., Але не на дитину. Навіть на пачку памперсів не вистачає. Нам треба годувати дітей", – обурювалися учасниці мітингу.

Присутні на мітингу, представники кримського міністерства праці та соціальної політики пояснили відсутність соціальних дитячих виплат, затримками грошових надходжень з Києва і пообіцяли, що на цьому тижні ситуація вирішитися.

"У зв’язку з перерозподілом держбюджету основні засоби соціальної політки на виплату допомог мають надійти на цьому тижні. Можливо, вони вже зараз надійшли. Мені протягом години повинні повідомити про це з казначейства", – повідомила заступник міністра праці та соціальної політики Криму Ірина Кручек.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here