Головна Політика У Мережі з’явився ролик з інсценуванням суду над Путіним

У Мережі з\’явився ролик з інсценуванням суду над Путіним

65
0
В інтернеті з’явилося відео – імітація новинного сюжету, в якому йдеться про процес у справі "колишнього прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна".
 
На відео показана нібито трансляція засідання Хамовнічеського суду Москви у кримінальній справі, порушеній проти Путіна. Зокрема, нинішнього главу уряду "звинувачують в розкраданні державного майна в особливо великих масштабах", фінансових махінаціях, а також перевищенні посадових повноважень, пише Корреспондент.net.
 
Засідання суду веде суддя Віктор Данилкін, що судив Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва. Сам Путін на відео перебуває в клітці за ґратами.
 
За сюжетом, суд вважає, що "Путін брав участь у підготовці акту тероризму з метою залякування населення та здійснення впливу на органи діючої влади".
 
На завершення ролика чутний голос людини, яка зображає Путіна.
 
Суддя запитує у підсудного його прізвище, ім’я та по батькові, а чоловік за ґратами відповідає "Путін Володимир Володимирович". Своєю національністю герой ролика називає Російську Федерацію.
 
Автори розміщеного на відеохостингу YouTube ролика невідомі.
 
Нагадаємо, наприкінці січня в інтернеті з’явилася пісня відставних російських десантників, в якій вони просять Путіна відмовитися від влади. Відео стало хітом YouTube, набравши більш ніж 800 тисяч переглядів.
 
Незабаром співак Толібджон Курбанханов з Таджикистану присвятив прем’єр-міністру РФ свою хвалебну пісню під назвою ВВП. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here