Home Політика У міській раді обіцяють вивісити біля під’їздів номери телефонів тих, хто відповідає...

У міській раді обіцяють вивісити біля під’їздів номери телефонів тих, хто відповідає за найближчі бомбосховища

116

Сергій Сухомлин 25 січня провів нараду із заступниками міського голови та представниками правоохоронних органів, передає сайт міської ради.

"У зв’язку з терористичним актом у Маріуполі та іншими трагічними подіями на Сході у Житомирі створено оперативний штаб реагування, посилюється охорона  об’єктів, що підлягають під першочергову загрозу терактів. До кінця тижня у місті буде додатково встановлено більше 40 камер відеоспостереження на стратегічних об’єктах (мостах та шляхопроводах). Інформація з них буде передаватися на Міський інформаційний центр, СБУ та обласне управління міліції. На даний момент в Житомирі визначено 600 бомбосховищ у підвалах багатоквартирних будинків та 7 окремих бомбосховищ у центрі міста. У найближчі 3 дні на інформаційних дошках житлових будинків буде розміщена інформація з адресою, номером телефону та ПІБ особи, відповідальної за найближче бомбосховище, а також з контактами Міського інформаційного центру», – повідомив Сергій Сухомлин.

Перший заступник міського голови також поінформував, що вже напрацьована пам’ятка для мешканців міста щодо плану дій у надзвичайних ситуаціях.

Ця інформація буде розповсюджена через ЗМІ, підприємства та заклади управлінь міської ради, у громадському транспорті та через інші канали сповіщення.

«Подібні заходи з посилення безпеки не повинні викликати паніку серед громадян. Краще зараз відпрацювати план дій при можливій загрозі терористичного акту та вжити заходів аби його вчасно попередити. У такому випадку ми зможемо зберегти людські життя», – зазначив Сергій Сухомлин.

Телефони для довідок: Обласний інформаційний центр: 47-51-01, Міський інформаційний центр: 15-80, 481-481.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here