Home Політика У міській раді вітають ювілярів з Днем народження

У міській раді вітають ювілярів з Днем народження

121
0

Сьогодні, 15 серпня, шанованих житомирян із поважними ювілеями привітали секретар міської ради Наталія Леонченко та голова міської ради ветеранів Анатолій Трещов, повідомляє прес-служба міської ради.

13 серпня відзначили свої 80-річчя член ради ветеранської організації 8 танкової Армії Колпаков Геннадій Тимофійович та 75-річчя голова ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів «Кубінці» Бєлоусов Григорій Федорович.

Наталія Леонченко вручила ювілярам подяки  від міського голови та виконавчого комітету Житомирської міської ради за активну участь у ветеранській роботі, патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди ювілею.

«Ми дякуємо вам, дорогі іменинники, що ви і на сьогоднішній день перебуваєте в активі громадськості. Це ще раз підтверджую ваш високий рівень особистості. Саме ви є прикладом для нашого і підростаючого покоління, і для дорослих людей. Тому вам, вашим сім’ям та близьким бажаємо міцного здоров’я, миру, благополуччя та оптимізму. Ми вами пишаємося», – звернулася до ювілярів Наталія Леонченко.

Майже по 30 років вони віддали службі у Збройних Силах. Тепер же присвятили себе діяльності у ветеранських організаціях.

Previous article\”Регионы\” хотят проверить Тимошенко на причастность к убийству
Next articleЗа відмову передати ДАІшнику документи водія можуть арештувати

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here