Home Політика У МОЗ розповіли, як на виборах голосуватимуть хворі на коронавірус українці

У МОЗ розповіли, як на виборах голосуватимуть хворі на коронавірус українці

Інфіковані коронавірусом українці, або ті, хто перебуває на самоізоляції чи в лікарнях через COVID-19, зможуть проголосувати на місцевих виборах за допомогою виїзних бригад.

Про це під час брифінгу 6 жовтня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Під час виборів на дільницях вперше розмістять плакати з QR-кодом

За його словами, таким українцям потрібно подати заяву про голосування вдома до 20:00 п’ятниці, яка йде перед виборами (24 вересня – Ред.), аби до них приїхала відповідна бригада. "Люди, які перебувають в лікарнях, будуть голосувати відповідно в лікарнях теж за допомогою виїзних бригад", – сказав очільник відомства. 

Степанов наголосив, що на виборчих дільницях будуть дотримуватися протиепідемічних заходів – це масковий режим, антисептики, дотримання дистанції, виборцям також варто мати власну ручку. Виборці з ознаками ГРВІ матимуть можливість проголосувати в окремих кабінках.

Нагадаємо, що вибори до місцевих рад відбудуться 25 жовтня 2020 року. У РНБО назвали цьогорічні вибори найскладнішими в Україні за всі роки незалежності. Саме процес підрахунку голосів, буде вкрай тяжким, але важливим, адже вільні вибори — це один із критеріїв для членства держави в Європейському Союзі та НАТО.