Home Політика У музею ”Пирогово” хочуть відібрати 20 гектарів землі

У музею \”Пирогово\” хочуть відібрати 20 гектарів землі

137
0

Влада Києва намагається протягнути через Київраду рішення про зменшення площі музею "Пирогово" на 20 гектарів, заявила глава фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова.

"Земельна ділянка музею надана вже дуже давно рішенням Київради. Право користування цією ділянкою ніхто не відміняв, і воно досі діє", – сказала вона.

"Таким чином, те рішення, яке зараз влада намагається "тихенько" протягнути на сесію, – ні що інше, як завуальоване рішення про зменшення площі музею на цілих 20 гектарів", – сказала Мелихова.

Депутат нагадала, що в 2008 році Київрада прийняла рішення про оформлення права користування земельною ділянкою державній установі "Музей народної архітектури і побуту України Національної академії наук" для експлуатації і обслуговування експонатів, будівель і споруджень музею в Пироговому.

Згідно з цим рішенням, музею оформлена ділянка площею 131,55 гектарів. Зараз музею в постійне користування пропонують віддати 111,519 гектарів.

Нагадаємо, що у 2008-2009 роках на пленарні засідання сесії Київради виносились великі блоки питань про передачу у власність по 10 соток столичної землі різним приватним особам. Блоки містили від десятків до сотень відповідних проектів рішень, які голосувались депутатами на засіданнях сесії без обговорень.

Як повідомлялося, голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов нещодавно заявив, що з 2007 по 2010 рік було незаконно відчужено 3200 га землі в Києві, і завданий збиток можна оцінити в суму від 60 до 70 млрд грн.


За матеріалами: ТСН.ua
Previous articleВ Житомирській області блискавка вбила жінку
Next articleЖитомирщина святкуватиме \”Лесині джерела\”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here