Home Політика У новоствореній ОТГ на Житомирщині наприкінці грудня проведуть вибори

У новоствореній ОТГ на Житомирщині наприкінці грудня проведуть вибори

146

 Депутати обласної ради 12 листопада під час 28-ї чергової сесії обласної ради проголосували за зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.


Змінами передбачено утворення нової об’єднаної територіальної громади – Старосілецьої  сільської ОТГ. Зазначена громада формується з частини сільських рад, що входили до складу Коростишівської ОТГ. Зокрема, на сесіях Старосілецької, Городської, Гумменицької, Кам’янобрідської, Козіївської, Минійківської, Садівської, Слобідської та Торчинської сільських рад Коростишівського району були прийняті рішення про об’єднання та утворення окремої громади – Старосілецьої  сільської об’єднаної територіальної громади. У новоствореній ОТГ вже призначено перші місцеві вибори, які відбудуться 22 грудня.

Рішення обласної ради, за яке проголосували депутати, облдержадміністрація має направити з додатками у Кабінет Міністрів України для затвердження в установленому порядку.

Наразі в Житомирській області створено та функціонує 55 об’єднаних територіальних громад. Житомирщина знаходиться у п’ятірці лідерів серед областей України у формуванні спроможних громад та очолює цей рейтинг.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here