Home Політика У Пенсійному фонді Житомирщини – новий начальник

У Пенсійному фонді Житомирщини – новий начальник

200
0

Колишній заступник мера Житомира Іван Заінчковський посів посаду начальника Головного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області. Його призначили 13 вересня на засіданні за участю першого заступника Голови правління Пенсійного фонду України В. Кравчука.

Перший заступник Голови правління зачитав наказ щодо звільнення з посади в зв’язку з виходом на пенсію Олександра Чорнія і подякував йому за роботу. Новим начальником головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області призначено Івана Заінчковського.

Крім того, на засіданні було підбито підсумки роботи органів Пенсійного фонду України в області за вісім місяців цього року по виконанню бюджету Фонду та реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення. Також учасники засідання визначили пріоритети та завдання щодо забезпечення надходжень до бюджету Фонду та дотримання вимог законодавства стосовно своєчасності призначення і перерахунку пенсій, повідомляється на офіційному сайті Пенсійного Фонду України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here