Головна Політика У Польщі кажуть, що Янукович може втратити шанс, якщо не поступиться

У Польщі кажуть, що Янукович може втратити шанс, якщо не поступиться

67
0
Президент Польщі намагатиметься переконати Віктора Януковича, що лише від дій української влади залежить майбутнє підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.
 
Таку думку висловив оглядач польської газети "Gazeta Wyborcza" Марчин Войцеховський в інтерв’ю bbc.ua.
"Ніхто не приховує, що зараз головною політичною проблемою є справа Юлії Тимошенко", – сказав він.
 
"І німецький та польський президенти захочуть представити європейську позицію з цього приводу, а президент Янукович зможе представити свою, українську, позицію. І тут питання, чи буде знайдено якийсь компроміс і порозуміння в цій справі", – зазначив Войцеховський.
 
Польський оглядач вважає нереальним підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС у разі, як українська влада не продемонструє бодай якогось поступу у вирішенні справи Тимошенко, бо, за його словами, "у Європі так не роблять", тобто не кидають за ґрати представників попередньої влади.
 
За словами Войцеховського, поступ у справі Тимошенко є тим політичним сигналом, якого зараз чекають і в Польщі, і в ЄС.
 
"Європа не буде готова піти на більші поступки, а наступні країни, які будуть головувати у Європейському Союзі – Данія і Кіпр, – не зацікавлені у європейських перспективах України", – сказав він.
 
"Тобто, якщо Україна хоче втрачати час і чекати рік чи й більше, щоби повернутися до цих питань, то це вибір українського керівництва", – додав Войцеховський.
 
Як відомо, на 15 листопада запланована участь Януковича у врочистостях до 200-річчя Вроцлавського університету, де він має зустрітися з польським і німецьким президентами.
 

Українська правда 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here