Home Політика У ПР кажуть, що друга державна Черноморова – самопіар

У ПР кажуть, що друга державна Черноморова – самопіар

99
0
Депутат Олександр Черноморов виключений з Партії регіонів, а внесені ним законопроекти про статус російської мови – це самопіар.
 
Про це на прес-конференції в Сімферополі заявив прем’єр-міністр Криму Анатолій Могильов, передає Українська правда з посиланням на "Крым.Комментарии".
 
"В даний час більшість тих, хто не потрапить після виборів в пул, не проходить до парламенту, починає себе піарити різними способами, – сказав Могильов. – Зараз є десятки законопроектів щодо підвищення зарплат, пенсій і так далі. Це все в більшій мірі популістські закони".
 
До таких законопроектів Могильов відніс і внесений нещодавно Черноморовим проект закону, яким просить зробити російську мову державною.
 
"Черноморов виключений з Партії регіонів, які питання?", – підсумував Могильов.
Черноморова виключили з Партії після того, як він зареєструвався кандидатом у депутати, не побачивши себе ні в передвиборчих списках, ні в числі мажоритарників Партії регіонів.
 
У свою чергу, віце-прем’єр Сергій Тігіпко вважає, що законопроект Черноморова про надання російській мові статусу державної його особиста ініціатива, повідомляє Укрінформ.
 
"Що стосується Черноморова, то це ініціатива самого депутата. Я думаю, що тут є певні передвиборні акценти. Але говорити про те, що зараз хтось збирається його розглядати, поки рано", – сказав він.

Як відомо, 21 вересня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект Олександра Черноморова з фракції Партії регіонів № 11243 про внесення змін до закону про мовну політику, яким пропонується ввести функціонування російської мови як державної нарівні з українською. 

 

Previous articleМартинюк про закон про наклеп: Відсидів би й повернувся героєм
Next articleПриватний підприємець привласнив кафе, засновниками якого були інваліди та пенсіонери

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here