Головна Політика У Путіна пророкують крах Януковичу

У Путіна пророкують крах Януковичу

80
0

 

Відмова України від пропозиції Росії вступити в Євразійський союз стане для президента Віктора Януковича і Партії регіонів початком кінця. Про це йдеться в агітаційній брошурі "101 питання Станіславу Говорухіну, начальнику передвиборчого народного штабу кандидата в президенти РФ Володимира Путіна", яка є в розпорядженні "Комерсант-Україна", пише Українська правда.
 
За інформацією видання, матеріал розрахований, перш за все, на керівників штабів кандидата та його довірених осіб і буде видано невеликим накладом.
 
На думку глави штабу Путіна, "Захід не збирається пускати Україну в Європейський союз".
 
"У мене немає остаточної відповіді на питання, що вибере Янукович, зате я точно знаю, що, всупереч усім ілюзіям нинішньої української влади, відмова від пропозиції Росії стане для Януковича і його Партії регіонів початком кінця", – зазначив Говорухін.
 
"І дуже велика ймовірність того, що в результаті їх провалу політичний маятник в Україні знову хитнеться у бік радикальніших антиросійських сил", – вважає він.
 
Разом з тим, у виборчому штабі Путіна вважають "передачу Криму в 1954 році, а потім його нинішнє перебування у складі України яскравою історичною несправедливістю по відношенню до Росії і російського народу".
 
Водночас, на думку Говорухіна, "можливість повернення Криму і Севастополя мирним, а тим паче військовим шляхом в наш час неможлива в принципі" і найкращим варіантом ставлення Москви до Києва є "зробити все, щоб Україна збереглася в єдиному економічному, релігійному , культурно-історичному просторі з Росією".

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here