Home Політика У Рижука стверджують, що велику увагу приділяють підтримці малого підприємництва

У Рижука стверджують, що велику увагу приділяють підтримці малого підприємництва

130
0

На Житомирщині працюють понад 5 тис. малих підприємств. 22% з них займаються торгівельною діяльністю, 17% –сільськогосподарським виробництвом, 5% – автотранспортом і зв’язком, повідомляє сайт обладміністрації.

Велика увага в області приділяється розвитку промисловості, підтримці малого підприємництва. Активно заявляє про себе громадська рада, що працює при облдержадміністрації, на стадії формування Рада підприємців.

Від імені голови облдержадміністрації Сергія Рижука, голови обласної ради Йосипа Запаловського і від себе особисто Віктор Балюрко сердечно привітав підприємців з професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, удачі в бізнесі, невичерпної енергії.

Зінаїда Янченко у своєму виступі зазначила, що підприємництво не стоїть на місці, а оновлюється, вдосконалюється, його роль у розвитку економіки важко переоцінити. Зокрема, за І півріччя 2011 року від суб’єктів підприємницької діяльності до обласного бюджету надійшло 180 млн. грн.

Обласна влада налаштована на постійний діалог з підприємцями, підтримує малий і середній бізнес, сприяє його розвитку. Так, у поточному році з обласного бюджету на ці цілі спрямовано 500 тис. грн.

Кращих представників підприємницьких структур області визначив оргкомітет конкурсу „Кращий підприємець року”. Переможців відзначили у 12 номінаціях.

Previous article«Гарячі лінії» управлінь Житомирської обладміністрації
Next articleЖитомирщина займає перше місце по відновленню дошкільних закладів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here