Home Політика У Росії Держдума вигнала депутата. За підтримку протестів?

У Росії Держдума вигнала депутата. За підтримку протестів?

76
0
Держдума проголосувала за позбавлення депутатських повноважень "есера" Генадія Гудкова, який останнім часом підтримував опозицію.
 
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Газета.ру
 
"Мені соромно за владу, за країну, яка бачить це все. Я не тримаюся за мандат. Я готовий піти, але піти, щоб повернутися і побудувати нову Росію, якою пишатимуться. І це буде, і це буде скоро … " – завершив Гудков своє останнє слово, в якому попрощався з колегами-однодумцями, заздалегідь передбачаючи результат голосування.
 
Офіційно Гудкова позбавили депутатських повноважень, оскільки в Слідчому комітеті РФ і Генпрокуратурі стверджують, що той, будучи депутатом Держдуми, брав участь у підприємницькій діяльності, чого не мав права робити.
 
У зв’язку з цим СК РФ і генпрокурор звернулися в палату з пропозицією розглянути питання про дострокове припинення депутатських повноважень Гудкова.
 
Коли в Москві почалися протести проти фальсифікації підсумків парламентських виборів, Гудков став одним з небагатьох депутатів Держдуми, які підтримали мітинги і особисто в них брав участь.
 
Паралельно Гудков продовжує критикувати з трибуни в Держдумі і "Єдину Росію", і керівництво країни.
 
За результатами відкритого електронного голосування за дострокове позбавлення повноважень Гудкова проголосували 291 депутат, 153 – проти.
 
Це перший раз в історії. коли Держдума вирішує питання про позбавлення мандата депутата у позасудовому порядку. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here