Home Політика У США знову пропонують відмовляти українським чиновникам у візах через Тимошенко

У США знову пропонують відмовляти українським чиновникам у візах через Тимошенко

88
0
У Конгресі США у вівторок презентували текст резолюції, в якій пропонується ввести санкції проти українських чиновників, причетних до порушення прав людини.
 
Автором резолюції є конгресмен-республіканець Крістофер Сміт, який також є членом американської Гельсінської спілки, пише Українська правда.
 
Щоб підкреслити серйозність занепокоєння регресом української демократії, резолюція закликає у відмові у видачі американських віз українським посадовцям, причетним до серйозних порушень прав людини, антидемократичних дій, таких як фальсифікації на виборах або корупція.
 
Відмова у видачі віз має стосуватися і посадовців, які причетні до вибіркового правосуддя та переслідуванні  політичних опонентів, сказано у прес-релізі розміщеному на сайті Конгресу.
 
"Під керівництвом президента Віктора Януковича, в Україні спостерігається відкат у демократичному розвитку", – сказав Сміт.
 
"Ця резолюція вказує на заходи, які має вжити український уряд відповідно до зобов’язань взятих перед ОБСЄ, щоб запобігти відкату", – додав він.
 
Як відомо, у резолюції Сміт також закликає український уряд припинити вибіркове правосуддя, звільнити Юлію Тимошенко і інших колишніх посадовців від опозиції.

Раніше в травні 2012 року сенатор США Джеймс Інхоф також запропонував проект резолюції, який включає заборону в’їзду українським посадовцям, в тому числі президенту Віктору Януковичу, генпрокурора Віктору Пшонці та іншим, причетним до вибіркового правосуддя. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here