Home Політика У ЦВК зловили окружкоми на махінаціях і погрожують справами

У ЦВК зловили окружкоми на махінаціях і погрожують справами

83
Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера пригрозив системним адміністраторам окружних комісій кримінальними справами за неправильні цифри.
 
Про це він сказав на брифінгу у вівторок, повідомляє Українська правда з посиланням на ЛІГАБізнесІнформ.
 
Говорячи про ситуацію, коли в електронну систему "Вибори" вносяться дані, які не відповідають даним в паперових протоколах, Магера зазначив, що 29 жовтня такі випадки були на чотирьох дільницях Шевченківського району Києва (округ №223).
 
"Ми виявили невідповідність і вимагали від окружної комісії перевірити дані, оскільки у протоколах дільничних комісій цифри правильні, а електронні дані не відповідали дійсності", – сказав він.
 
"Я хочу вірити, що це помилка системного адміністратора, в іншому випадку доведеться звертатися до правоохоронних органів. Це стосується всіх системних адміністраторів у всіх комісіях – уважно потрібно вводити дані. Якщо будуть ознаки навмисного спотворення інформації, будуть питання до правоохоронних органів про порушення кримінальних справ", – зазначив він.
 
Як відомо, раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила про випадки, коли системні адміністратори окружкомів відправляють в Центрвиборчком "фантомні цифри", які не відповідають даним в протоколах дільничних комісій. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here