Home Політика У виборчому бюлетені Батьківщина і ПР стоятимуть поруч

У виборчому бюлетені Батьківщина і ПР стоятимуть поруч

75
0
Жереб визначив порядок партій у виборчому бюлетені. 
 
Список партій у виборчому бюлетені на виборах-2012 очолять Українська платформа "Собор" (№1), Соціалістична партія України (№2) та Комуністична партія України (№3). 
 
Як передає кореспондент УНІАН, саме такий порядок розміщення партій у виборчому бюлетені визначився сьогодні під час жеребкування серед 22 політичних сил, партійні списки яких зареєстровані Центральною виборчою комісією для участі у парламентських виборах.
 
Четверте місце у бюлетені вибороло політичне об’єднання "Рідна Вітчизна", п’яте – партія "Руський блок", шосте – партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!". Далі у виборчому бюлетені йдуть: №7 – ВО "Громада", №8 – Українська національна асамблея, №9 – Ліберальна партія України, № 10 – партія "Нова політика".
 
За номером 11 у виборчому спису йде ВО "Свобода", №12 – партія "Зелена планета", №13 – Партія пенсіонерів України, №14 – партія "Наша Україна", №15 – політична партія "Зелені", №16 – Партія зелених України, №17 – партія «УДАР Віталія Кличка», №18 – партія "Україна майбутнього", №19 – ВО "Батьківщина", № 20 – Партія регіонів, № 21 – партія "Народно-трудовий союз" та №22 – Радикальна партія Олега Ляшка. Н
 
Як повідомляв УНІАН, в цьому році парламентські вибори проводяться за пропорційно-мажоритарною системою, яка передбачає, що 225 народних депутатів обираються до Верховної ради України за партійними списками та 225 – у одномандатних виборчих округах.
 
Враховуючи це, виборці на виборчих дільницях 28 жовтня отримають по два виборчі бюлетені. В одному з них буде перелік політичних партій, які беруть участь у виборах, а в другому – перелік кандидатів у депутати, які балотуються у конкретному одномандатному окрузі. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here