Home Політика У Януковича показали його літак, але не весь

У Януковича показали його літак, але не весь

86
Поставка в Україну літака Airbus А-319-115- XCJ відбулася в червні 2010 року, а у липні Державне авіапідприємство "Україна" розпочало його використання.  Про це повідомляє прес-служба президента Віктора Януковича, пише Українська правда.
 
Літак було придбано в жовтні 2007 року. В січні 2008 року літак був відправлений до Далласа (штат Техас, США) на дооблаштовування салону. Інтер’єрні рішення пропонувала фірма-виконавець за погодженням із замовником.
 
Для облаштування салону А-319-115 використані стандартні матеріали, які за міжнародними правилами авіабезпеки дозволено застосовувати на літаках.
 
Йдеться про пластик, тканину, шкіру, шкірозамінник із рядом спеціальних характеристик – насамперед це негорючість (або слабка горючість), властивість до самозатухання. 
 
"Саме через ці особливі якості вартість таких матеріалів є вищою за звичайні", – наголошує прес-служба. Такі ж матеріали застосовуються в рейсових літаках, у тому числі авіакомпаній України.
 
"Інтер’єр літака витриманий у бежевих тонах. Всі металеві деталі салону виконані з алюмінію, частина з них –  з жовтим напиленням. Дорогоцінні метали не використовувалися", – зазначано в повідомленні.
 
У літаку немає скляних дзеркал – їх функцію за нормами авіабезпеки виконують відполіровані до дзеркального блиску тонкі металеві пластини. Це – одна з міжнародних вимог з авіабезпеки.
 
Салон ділиться на кілька зон, серед яких: приміщення першої особи, салони для членів делегації та супроводжуючих осіб.
 
Президентський відсік складається з робочого кабінету (приблизно 3х3 кв. м), місця для відпочинку (приблизно 2х2,5 кв. м) та санвузла. Килимове покриття  аналогічне до тих, які використовують для облаштування салонів бізнес-класу міжнародні авіакомпанії, повідомляє прес-служба.
 
У робочому кабінеті Глави держави розташовані три крісла, диван, робочий та журнальний столи. М’які меблі обшиті шкірою, стіни – тканиною, столи пластикові, покриті ламінатом з імітацією під лаковане дерево.
 
У санвузлі встановлено душову кабину, алюмінієву сантехніку. На крани нанесене жовте напилення. Дорогоцінні метали не використовувалися.
 
У салоні для офіційних делегацій встановлено 12 крісел, оббитих шкірою та шкірозамінником. У салоні для супроводжуючих осіб крісла обшиті шкірозамінником.  Крісла у цих двох салонах розміщені рядами, як на рейсових літаках.
 
Кухонний відсік літака стандартний для  літаків сімейства Airbus. Він не передбачає можливості приготування на борту їжі – йдеться лише про її зберігання в холодильниках та розігрівання. Меню аналогічне харчовим наборам бізнес-класу, які використовуються на звичайних комерційних рейсах.
 
Прес-служба також навела деякі фотографії літака, однак серед них немає ані фото кабінету президента, ані місця для відпочинку, ані санвузла президента.
 

У прес-службі додали, що "фотографії усіх відсіків цього літака  неможливо розмістити у відкритому доступі з питань безпеки".

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here