Home Політика У Житомирі 110 млн грн може отримати фірма, яка по другому колу...

У Житомирі 110 млн грн може отримати фірма, яка по другому колу будує дитячий садок

909

110-мільйонний аукціон на будівництво хірургічного корпусу лікарні в Новограді-Волинському виграла ТОВ "Будівельний альянс монтажпроект".

Аукціон на цей підряд пройшов 6 липня, нині переможець очікує рішення.

Цікаво, що з очікуваної вартості в 110,2 млн грн під час аукціону ціна знизилася лише на 154 тис грн. ТОВ "Будівельний альянс монтажпроект" може отримати бюджетне будівництво за максимально наближену до початкової вартість – 110 045 61 грн.

Нагадаємо, "Перший житомирський" писав, що 100-мільйонний тендер пообіцяли "своїй" фірмі із кола Гринкевичів.

Про те, що ТОВ "Будівельний альянс монтажпроект" може входити до кола родини Гринкевич свідчить ухвала суду, якою накладено арешт на майно ТОВ "ВІЗИН РІЧ", серед якого вилучено і печатку ТОВ "Будівельний альянс монтажпроект".

Цікаво, що під час допиту у рамках кримінальної справи про одержання неправомірної вигоди посадовими особами ДП НЕК Укренерго та підрядниками директор ТОВ "ВІЗИН РІЧ" заявив, що є формальним директором і жодних документів не підписував.

"… під час допиту директора ТОВ "ВІЗИН РІЧ" ОСОБА_7 , останній зазначив, що йому взагалі невідоме ДП НЕК Укренерго , будь-яких документів на виконання будівельних робіт із вказаним підприємством не підписував, та підприємство самих робіт не виконувало. Також ОСОБА_7 додав, що він являється формальним директором ТОВ "ВІЗИН РІЧ", – йдеться у справі, де ця ТОВка фігурує як підрядник, якого незаконно визначено переможцем торгів у тендері майже на 40 млн грн. Фірмі заплатили аванс, проте робіт вона не виконувала.

Також Акціонерний комерційний банк "Конкорд" звернувся до суду щодо визнання недійсними процедури публічної закупівлі та укладеного договору, а також визнання договорів надання банківської гарантії недійсними, де відповідачами є на ПАТ "Укренерго" та ТОВ "Візин Річ".

Довідково: власником ТОВ "Візин Річ" є Ігор Гринкевич. Його син Роман Гринкевич постійно представляє підрядників на об’єктах будівництва ТОВ "Будівельний альянс монтажпроект" (садок у Чоповичах), ТзОВ "ПЕРСПЕКТИВА "МIСТО БУД" (реконструкція Авангарду), ТзОВ "Вiзин Рiч" (реконструкція Магістрату).

Читайте також: На Житомирщині по другому колу будують один і той же садок

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here