Головна Політика У Житомирі під час акції в підтримку Стерненка поліція жорстко затримала активіста

У Житомирі під час акції в підтримку Стерненка поліція жорстко затримала активіста

242
0

Активіста Валерія Арушаняна затримала поліція перед початком мітингу в підтримку Стерненка у Житомирі. Пізніше затримали ще одного активіста Сергія Григорчука.

Близько 50 людей о 18:00 год 23 лютого вийшли під Житомирську ОДА на мітинг у підтримку активіста Сергія Стерненка, якому суд виніс вирок 7 років і 3 місяці ув’язнення з конфіскацією половини майна.

«Поліції було у два рази більше. Активісти принесли шини і ще намагалися їх чимось облити. У цей момент затримали активіста Валерія Арушаняна. Жорстко, на відео видно, як його тягнули по землі. Пізніше затримали ще одного активіста Сергія Григорчука. Зараз ми будемо шукати, де їх утримують, і визволяти», – розповіла журналістка Юлія Чепюк.

Юлія Чепюк опублікувала відео затримання активіста.

«Подивіться, скільки людей його крутять. Ви нормальні? Що це робиться, бл..дь? Що ви робите? … Ось так у Житомирі навіть не почалася акція. Шини не почали палити, їх просто принесли. Наша поліція нас береже», – чути на відео.

Присутні учасники мітингу запитували поліцейських, за що платять податки.

Всі разом кричали: «Відпустіть!».

Перед цим активісти закликали вийти під ОДА, прокуратури, МВС, бо «Ріфф сидить, Стерненко сидить, а завтра і ти, і я можемо присісти».

ДОДАНО. Пізніше полія прокоментувала затримання активістів: не реагували на зауваження і перешкоджали забрати шини. На активістів оформили протоколи.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here