Home Політика У Житомирі продовжують ліквідовувати наслідки стихії

У Житомирі продовжують ліквідовувати наслідки стихії

116
0

Внаслідок шквальних поривів вітру та інтенсивної грозової діяльності, що призвело до падіння дерев та пошкодження електромереж та спрацювання автоматичних пристроїв захисту відбувається відключення електричних лінії, які забезпечують електропостачання споживачів міста, – повідомляють у міській раді.

На диспетчерському пункті Житомирського РЕМ створено штаб із ліквідації наслідків стихії, рішенням якого для першочергового знеструмлення обірваних проводів, відновлення електропостачання об‘єктів життєзабезпечення міста (лікарень, тягових підстанції ТТУ, насосних станції водоканалу) та інших споживачів, задіяно весь технічний персонал РЕМ та створено 9 аварійно-відновлювальних бригад у складі 21 особи, 9 одиниць автотранспорту з них 4 одиниці спецтехніки.

На диспетчерському пункті РЕМ організовано цілодобовий прийом інформації про обриви проводів та відсутність напруги від  споживачів міста за телефонами 34-25-21, 48-26-53, також постійно відбувається обмін інформацією із черговим гарячої лінії ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» (тел. 40-24-54) та черговим Міськвиконкому (тел. 15-80; 481-481).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here