Home Політика У Житомирі відсвяткували 75 років пожежно-прикладного спорту

У Житомирі відсвяткували 75 років пожежно-прикладного спорту

89

 

75-річчю пожежно-прикладного спорту були присвячені урочистості, що відбулися 6 грудня у приміщенні концертної зали Житомирської обласної державної телерадіокомпанії.

Учасників привітав перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко. „Змагання з пожежно-прикладного спорту, які відбувались в області, ніколи не проходили формально, – зауважив він. – Це не тільки спорт, спортивне мистецтво, а й бойова підготовка, виховання мужніх людей-вогнеборців, здатних прийти на допомогу. Пожежно-прикладне мистецтво тримає підрозділи у бойовій готовності”.

Ветеранів пожежно-прикладного спорту, мужніх спортсмени-вогнеборці на святі було відзначено почесними грамотами і відзнаками облдержадміністрації, обласної ради та Федерації пожежно-прикладної служби України. Також Федерацією було нагороджено меценатів, що зробили значний внесок у розвиток пожежно-прикладного спорту в Україні та закордоном.

Під час урочистостей усі присутні, стоячи, хвилиною мовчання віддали шану тим, хто загинув при виконанні службових обов’язків, а кращі молоді офіцери Територіального управління МНС поклали квіти до пам’ятного знаку «Пожежним, які врятували світ» та на могилу Володимира Герговського, колишнього начальника Головного управління МНС в області, який підтримував розвиток пожежно-прикладного спорту, сам був спортсменом та за свої здобутки отримав звання «майстер спорту».

Також привітати рятувальників завітали діти-сироти Денишівського дитячого будинку. Вони власноруч зробили вогнеборцям подарунок, який вручили на сцені.

ТУ МНС у Житомирській області


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here