Home Політика У житомирській в’язниці порушують карантинні норми

У житомирській в\’язниці порушують карантинні норми

191

У житомирській в’язниці порушують правила карантину – людей, які прибули чи вибували на судові засідання, поміщають до загальних камер і цим наражають інших під загрозу інфікування коронавірусом. Дезінфекцію в камерах проводять самі засуджені.

Про результати перевірки установи Офісом Омбудсмана повідомила пресслужба:

"В установі не дотримуються вимоги карантину щодо осіб, які прибули до установи чи вибували на проведення судових засідань. Вони поміщаються до загальних камер та наражають на небезпеку зараження інших в’язнів. Водночас, щоденні медичні огляди та опитування в’язнів, в тому числі неповнолітніх та довічно засуджених, щодо стану їх здоров’я, не проводяться. Додаткові дезінфектори з числа засуджених не призначені. Дезінфекція в камерах проводиться самими засудженими Відсутні графіки провітрювання приміщень та дезінфекції приміщень".

На складі в’язниці наявні 50 тисяч захисних масок. В’язні забезпечуються засобами індивідуального захисту, однак журнали обліку видачі масок та інших засобів захисту засудженим, в тому числі тим, які вибувають з установи, не ведеться.

"На випадок масового надходженні осіб з підозрою на COVID-19 медична частина не повністю підготовлена до роботи. Відсутні швидкі тести на SARS-CoV2, на виявлення грипу А і В, а також витратні матеріали з відбору проб для лабораторних досліджень", – зазначили в пресслужбі.

Поряд з цим в установі визначено та обладнано окреме приміщення на 8 ліжко-місць для надання медичної допомоги в’язням з підозрою на коронавірус.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here