Home Політика Україні прогнозують газ по 680 доларів

Україні прогнозують газ по 680 доларів

82
0

Найближчим часом газотранспортні компанії Росії і України домовляться про консорціум або оренду української ГТС, вважає екс-президент Віктор Ющенко.

"Середньозважена ціна бареля (нафти) після 2012 року експертами прораховується в середньому 130 доларів. Підготуйтесь до ціни 680 (доларів за кубометр газу)", – зазначив він.

"Здача кримської бази на 100 доларів не має великої різниці… Через два-три дні ми станемо свідками, як газотранспортні компанії домовляться про те, що можна газотранспортну систему взяти або в оренду, або зробити консорціум", – уточнив Ющенко.

При цьому екс-президент уточнив, що "після цього з’явиться політична відповідь: ми іще на 100 вам скостимо ціну на хуторі Михайлівському (східний кордон між Україною і Росією)".

"Ми станемо свідками, як отут буде дискусія про Митний союз, про так званий валютний союз, ще на 50 скостять. І в цих умовах сьогоднішніх ми можемо вийти на хуторі Михайлівський приблизно в ціні 200, що абсолютно відповідає економічній моделі", – заявив Ющенко.

У той же час, прем’єр-міністр Микола Азаров зазначив, що створення трьохстороннього консорціуму для управління української ГТС можливе за участі Євросоюзу і Росії, і це питання уже має більш конкретні терміни.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here