Home Політика Укрспирт виготовлятиме сировину для антисептиків

Укрспирт виготовлятиме сировину для антисептиків

185

Верховна Рада підтримала законопроєкт №3275, що дозволяє виготовляти дезінфікуючий засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів ДП "Укрспирт".

За зміни до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019) депутати проголосували 30 березня: 

"Державні підприємства, які є одночасно виробниками спирту етилового денатурованого та дезінфекційних засобів (код згідно з УКТЗЕД 3808 94 90 00) мають право використовувати вироблений ними спирт етиловий денатурований для виробництва дезінфекційних засобів (код згідно з УКТЗЕД 3808 94 90 00) без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників спирту етилового на лінії виробництва таких дезінфекційних засобів за умови обладнання кожного місця відпуску дезінфекційних засобів засобами обліку виробленої продукції, що відповідають вимогам законодавства та мають позитивний результат повірки або оцінки відповідності, проведені відповідно до законодавства".

Під ці потреби працюватимуть додаткові заводи "Укрспирту". До 30 квітня ДП "Укрспирт" виготовлятиме дезінфікуючий засіб відразу на базі своїх заводів.

"Процедура така: вітчизняні виробники надають нам тару, ми виробляємо спирт, проводимо його денатурацію та виготовляємо дезінфікуючий засіб", – пояснив в.о. голови ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

Нагадаємо, нещодавно в ОДА заявили про перемовини з Житомирським лікеро-горілчаним заводом щодо виробництва антисептиків, однак потім з"ясувалося, що ця процедура довша, ніж планували.

Читайте також: Апарати ШВЛ від Tesla, дезінфектори Dior та маски Zara – як світовий бізнес бореться із коронавірусом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here