Home Політика В ОДА замовили сайт за 170 тис грн у підприємства інвалідів Гарант

В ОДА замовили сайт за 170 тис грн у підприємства інвалідів Гарант

220

Результат пошуку зображень за запитом "сайт"

Геопортал містобудівного кадастру регіонального рівня oda.ztmbk.gov.ua замовив департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. За створення сайту вже заплатили 170 тис грн підприємству інвалідів "Гарант", проте сам ресурс планують запустити у квітні.

Про це "Першому житомирському" повідомили у відповіді на інформаційний запит:

"По своїй суті створюється реєстр містобудівної документації, що діє на території області із залученням інформації з міст, районів, ОТГ. Орієнтовний термін запуску – квітень 2020".

Із цим підприємством департамент уклав ще два договори на 127 тис грн на послуги з технічного обслуговування техніки і серверного обладнання, а також на 81,6 тис грн на послуги з технічної підтримки систем, веб ресурсів.

Платили за "резервне копіювання", "моніторинг діяльності веб ресурсів" (хоча сайт департаменту не працює), "чистку від пилу" та "моніторинг стану серверів по температурним датчикам" – загалом за 704 години виконаних робіт (майже місяць цілодобового виконання робіт)Проте фізично від моменту укладання договору до оплати пройшло 72 години, та навіть до кінця року пройшло б максимум 192 години.

Цікаво, що і договори укладені "задньою" датою – оголошення процедури закупівлі на Рrozorro опубліковане 25 грудня, але договори із переможцем уклали ще 21 та 24 грудня.

І вже 27 грудня департамент регіонального розвитку перерахував підприємству "Гарант" 387,6 тис грн. Основний вид діяльності підприємства – Ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення.

Нагадаємо, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, крім скандалів із закупівлями, відомий "туалетним скандалом", коли керівниця підрозділу "віджала" кабінку у простих працівників, а потім від ЗМІ втікла у відпустку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here