Home Політика В Олевському комуністи придушують свободу слова

В Олевському комуністи придушують свободу слова

111

У місті Олевськ люди, розчаровані діяльностю комуністів, намагалися висвітлити свою позицію в місцевих ЗМІ. З незрозумілих причин текст статті за лічені години зник зі сторін Олевського порталу. Отака свобода слова. Очевидно, олевські комуністи (а саме про них ідеться в матеріалі) критику не сприймають. Текст статті наводиться нижче.

«Олевчани більше не вірять комуністам

 Передвиборчі комуністичні гасла: «Повернемо країну народу», «Безкоштовна освіта і медицина», «Націоналізація підприємств», «Податки на розкіш», «Пожиттєве ув’язнення для корупціонерів», «Боротьба з нині діючим політичним режимом» виявилися брехнею.

Депутати-комуністи зреклася передвиборчих обіцянок, а своїх виборців кинули на призволяще.

Про це свідчать дії та результати голосування комуністів у Верховній Раді VII скликання.

Зокрема, Верховна Рада затвердила кандидатуру Миколи Азарова на посаду прем’єр-міністра. За відповідне рішення проголосувало 252 народних депутати. Серед них і фракція КПУ у складі 32-ох депутатів. Решта фракцій не голосували.

В замін комуністи отримали посаду першого заступника голови Верховної Ради. Ним став колишній начальник митниці Ігор Калєтнік.

Ошукані виборці, котрі палко вірили у добросовісність та справедливість носіїв червоної ідеології, вже в котре пересвідчилися в тому, що їх депутати – це частина більшості Верховної Ради, яка приймає антинародні закони. Серед них пенсійна реформа, болюче мовне питання, урізання соціальних виплат.

Сьогодні, вже колишні прихильники комуністів, звертаються до нас аби висловити своє невдоволення, просять вибачення у своїх рідних та друзів за неправильний вибір. Мовляв, лише на власних помилках можна навчитися.

Тому хочеться вірити, що на наступних виборах, місцеві жителі доведуть, що Олевськ – українське, а не комуністичне місто.»


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here