Головна Політика В Печерському суді сталась сутичка між депутатами й міліцією

В Печерському суді сталась сутичка між депутатами й міліцією

134
0

В Печерському суді Києва під час розгляду справи Юлії Тимошенко стався конфлікт між депутатами від БЮТ та міліцією, який переріс у сутичку зі штовханиною.

Суддя Радіон Кірєєв ухвалив рішення видалити з зали суду депутата Євгена Суслова за порушення порядку.

Перед цим, під час виголошення захисником Тимошенко Миколою Титаренком заяви про відвід Кірєєва, у залі здійнявся галас. Суддя попросив встати особу, що порушує порядок в залі суду. У відповідь на цю заяву піднялися всі присутні прихильники Тимошенко.Потім піднявся Суслов, який назвав себе та заявив: "Я являюся батьком дитини, якому соромно за те, що в Україні таке відбувається".На питання, чи є він народним депутатом, Суслов відповів: "Ні. Я зараз як громадянин України". Після цього суддя Кірєєв заявив, що бютівець "ображає суд" і попросив Суслова залишити залу суду. Однак депутат не підкорився.Коли міліціонери підійшли до нього, Суслов продемонстрував посвідчення народного депутата. Суддя наказав працівникам міліції негайно видалити його з зали. Після цього між прихильниками Тимошенко та міліціонерами сталася штовханина.На місце сутички також підійшла сама Тимошенко. Кірєєв закликав її зайняти своє місце та заявив: "Відбувається провокація направлена на зрив судового засідання…Особи, які називаються народними депутатами, зривають судове засідання".Водночас присутні у залі кричали, що суддя штовхає співробітників міліції на злочин.Після цього суддя Кірєєв сказав: "На судовому засіданні проти суду та працівників органів внутрішніх справ вчиняються дії, направлені на провокацію. Тому зараз тимчасово не виконуйте постанову головуючого".Суддя оголосив технічну перерву на 30 хвилин і попросив Суслова за цей час залишити залу суду.

За матеріалами: ТСН.ua


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here