Home Політика В Раді зареєстровано законопроект, що забороняє аборти

В Раді зареєстровано законопроект, що забороняє аборти

106
Депутат БЮТ Андрій Шкіль зареєстрував у Верховній Раді законопроект, що забороняє жінкам добровільно робити аборти. Відповідно до законопроекту, штучне переривання вагітності пропонується дозволити тільки за медичними і соціальними показаннями, повідомляє Gazeta.ua.
 
Шкіль вважає, що проводити такі операції можна лише в тому випадку, якщо вагітна страждає туберкульозом, діабетом, тяжкими захворюваннями легень, нирок, печінки, серця, серцево-судинними і онкологічними захворюваннями.
 
Також у випадках, якщо вагітна не досягла 16 років; знаходиться в місцях позбавлення волі; вже має п’ятьох дітей; а також у разі смерті чоловіка або інвалідності вже існуючої дитини.
 
На думку депутата, прийняття цього законопроекту позитивно вплине на демографічну ситуацію у країні.
 
"Ні в одній з областей Україні немає переваги народжуваності над смертністю, – нагадав він. – У багатьох областях число смертей перевищує кількість народжень майже утричі. За останні 12 років населення України зменшилося на 5 мільйонів чоловік. І основною причиною таких невтішних показників є легальні аборти ", – запевнив депутат.
 
Тим часом, як запевнили в жіночих організаціях, у разі ухвалення такого закону, в Україні збільшиться число незаконних абортів та жіночої смертності.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here