Home Політика В Україні вийшла енциклопедія про Януковича

В Україні вийшла енциклопедія про Януковича

78
Публіцист Сергій Руденко випустив книгуYanukopedia.
 
У новій книзі зібрано 220 фактів, подій і персон, пов’язаних з Президентом України Віктором Януковичем. У передмові автор зазначає, що ця книга – спроба систематизувати інформацію про нинішнього Главу держави, повідомляє Корреспондент.
 
Сергій Руденко – автор серії книг-досьє Вся Президентська рать, Вся прем’єрська рать, Вся Юлина рать, Уряд Юлії Тимошенко, Чоловіки Юлії Тимошенко, 25 багатіїв України.
 
"За десять років, які Янукович присутній у вищій політичній лізі, про нього сказано і написано багато. І про його судимості, і про його друзів, і про його соратників, і про його ставлення до опонентів, і про багато іншого. Я спробував розширити наше уявлення про "континент Януковича" … Адже з часом багато забувається – вчинки, висловлювання, емоції", – пише Руденко в передмові до книги.
 
Інформація, зібрана в Янукопедіі, представлена ??в алфавітному порядку – починаючи з прес-секретаря тоді ще прем’єр-міністра Януковича Тараса Аврахова, закінчуючи англійськими назвами книг Януковича – Oppurtunity Ukraine і The time of professionals.
 
Поки що з енциклопедією про чинного Президента можна ознайомитися онлайн – на порталі Буквоїд, але не відкидається, що з часом книга з’явиться і в паперовому варіанті. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here