Home Політика В Уряді кажуть, що виділили 2 мільярди на безкоштовні квартири для українців

В Уряді кажуть, що виділили 2 мільярди на безкоштовні квартири для українців

99
0

Уряд України виділив 2 млрд грн для видачі на безоплатній основі 5 тис. 437 квартир у 107 населених пунктах України.

Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив голова Державної іпотечної установи Віктор Миргородський.
"Зараз ДІУ працює над… безкоштовною передачею 5 тис. 437 квартир територіальним громадам центральним відомствам для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства мають право на отримання безкоштовного житла", – сказав він.
 
Миргородський нагадав, що 27 липня уряд прийняв постанову № 855, тим самим затвердивши порядок передачі квартир.
 
"Ці квартири були придбані ДІУ в 2009 році на підставі актів попереднього уряду і підлягали подальшій передачі територіальним громадам. Однак у зв’язку з тим, що попередній уряд не передбачив фінансові ресурси в бюджеті і не виділив кошти на придбання цих квартир, питання передачі квартир від ДІУ в комунальну власність був заблокований. Це викликало нерозуміння на місцях… оскільки людям було оголошено, що їм надається житло… але фактично бути власниками цих квартир вони не змогли", – зазначив чиновник.

Він підкреслив, що чинний уряд виділив з бюджету 2 млрд грн, щоб ДІУ розрахувалася за ці квартири і приступила до передачі їх населенню.
 
"Ці квартири перебувають в 107 населених пунктах України. 3 тисячі 515 квартир передаються з державної у комунальну власність територіальним громадам і 1 тисяча 922 квартири передаються центральним відомствам для службового користування. Для координації цієї роботи створена міжвідомча рада, яку очолює міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк. В областях створено 26 регіональних рад під керівництвом глав обладміністрацій. На місцях працює 164 комісії з прийому цих квартир", – сказав Миргородський
 
 
Previous articleЧерез нестачу робочих рук Україна повинна буде залучати гастарбайтерів
Next articleВ Житомирі демонтують незаконні рекламні білборди

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here